Tak sobie myślę, mamy 2018…

Tak sobie myślę, mamy 2018…

Tak sobie myślę, mamy 2018 rok, ludzie mogą sobie zmieniać płeć jak rękawiczki. Można być helikopterem bojowym, bo czemu by nie. Orientacja seksualna też nie jest tylko jedna.

Bawi a jednocześnie smuci i złości mnie ta współczesna tolerancja.
Nie lubisz homoseksualistów? Jesteś złym i nietolerancyjnym człowiekiem. Żydzi tyle wycierpieli podczas II wojny światowej, a ty jeszcze teraz ich nienawidzisz albo nie lubisz? Mało ci? Jesteś podłym antysemitą. Nie lubisz kobiet? No jak możesz? Ale z ciebie wstrętny seksista. A co z Afroamerykanami (nie napiszę słowa na „c” albo „m”, bo kto wie, czy nie byłyby obraźliwe dla moderacji)? Za tymi też nie przepadasz? No to cholerny z ciebie rasista.

Homoseksualista nie lubi osób heteroseksualnych? No i co z tego? Ma chyba do tego prawo, jasne? Ci hetero są tacy nietolerancyjni, że trudno ich lubić.
Kobiety nienawidzą mężczyzn? No i prawidłowo. Feministki walczą o równouprawnienie, źli mężczyźni cały czas tylko to utrudniają, więc trudno darzyć ich sympatią, no nie? To chyba oczywiste.
Afroamerykanie nie lubią białych? Jakbyś tyle lat robił za niewolnika, to też byś kogoś nienawidził.

To coś jeszcze o kobietach. Żyjemy w takich czasach, że wystarczy być kobietą, by z łatwością komuś zniszczyć życie. Oskarży taka kogoś o gwałt albo molestowanie i nawet jeśli ta osoba nie zostanie skazana, bo oskarżenia okażą się prawdą, to często nawet to skutkuje poważnymi problemami. No ale wtedy ta kobieta powinna liczyć się z konsekwencjami za fałszywe oskarżenie? No nie bardzo. Zwykle nie dotyka ją żadna kara. No a jeśli jest bezkarna, to co jej szkodzi? Jak się nie uda wpakować kogoś za kratki, to nic się nie stało.

Jesteś mężczyzną i chcesz mieć dzieci po rozwodzie? Nie doczekanie. I tu taki przykład z mojego otoczenia. Jest sobie para, potem rozwód i standardowo dzieci zostają z matką Ta utrudnia jak może widywanie się ojca z dziećmi, nastawia je przeciwko niemu, że aż w końcu w ogóle nie chcą do niego jeździć.

Śmieszy mnie to, że obecnie praktycznie wszystko można uznać za molestowanie seksualne. Jeśli grzeczne zagadywanie, komplementowanie czy próba umówienia się na randkę to molestowanie, to chyba jest coś nie tak.

Gdzieś czytałem, że autorzy książek edukacyjnych dla dzieci nie powinni pisać o świniach czy o produktach wieprzowych, by nie obrażać żydów i muzułmanów. Heh.

A kiedy żydzi w końcu zakończą „przedsiębiorstwo holokaust”? Kiedy przestaną robić biznes na swoich zmarłych krewnych?

To jeszcze coś o religii i koniec. Krzyż, Biblia i Jezus jest profanowany w sztuce czy w mediach różnego rodzaju. Jednak dotyczy to właśnie przede wszystkich chrzescijanstwa. Ile razy widzieliście coś takiego z elementami innych religii? Do tego dochodzą tacy oświeceni ateiści jak ten niżej. Dobrze, że poznał te wszystkie prawa fizyki, chemii czy biologii. Katolicy nie chcą aborcji. No niesamowite. Lepsza pewnie byłaby aborcja na życzenie w każdym możliwym okresie, bo w końcu jak się nie urodzi, to jeszcze nie jest dziecko. I ciekawe skąd wytrzasnął to, że katolicy chcieliby palić homoseksualistów na stosie? Niech lepiej sobie sprawdzi, jak tam w islamie ich traktują.

Trochę chaotyczny ten wpis, ale niech będzie. Za jakiś czas dopiszę jeszcze coś do tego.

#polska #swiat #bekazlewactwa #bekazateistow #katolicyzm #chrzescijanstwo #antysemityzm #zydzi #rasizm #feminizm #przemyslenia #shitwykopsays

Comments are closed.