Na czym konkretnie ma polegać…

Na czym konkretnie ma polegać…

Na czym konkretnie ma polegać równouprawnienie dla homoseksualistów?

Jeden z najbardziej wymownych przykładów. O tragicznych skutkach wychowywania dzieci w tzw. „rodzinach jednopłciowych” można przeczytać w internecie o wiele więcej. Jednak agresywna homopropaganda, często serwowana masom za pośrednictwem pseudonauki, usiłuje odwoływać się do bredni i manipulacji, żeby nadać całej sprawie inny wymiar niż rzeczywisty!

„Francuski dziennik „Le Figaro” opublikował wyznania mężczyzny wychowanego przez dwie lesbijki:

http://www.lefigaro.fr/mon-figaro/2013/01/09/10001-20130109ARTFIG00644-j-ai-ete-eleve-par-deux-femmes.php

Ukazują one osobisty i intymny dramat człowieka liczącego dzisiaj 66 lat. Jean-Dominique Bunel poświęcił życie akcji humanitarnej w krajach będących w stanie wojny: Bośni, Iraku, Burundii, Rwandzie. Wspomnienia z tamtych lat spisał w książce „Notatnik Wojenny Humanitarysty”, wydanej w 2010 r. Niedawno Jean-Dominique Bunel, doktor prawa, specjalista od prawa humanitarnego i ludobójstwa, wyraził swój sprzeciw wobec lewackiego projektu przyznania prawa adopcji związkom jednopłciowym. Kto, jak kto, ale on wie o czym mówi, bo sam był wychowany przez dwie kobiety. Mimo, że – jak deklaruje – wciąż je szanuje, to uważa, że stał się straszną ofiarą niesprawiedliwości, która zburzyła całe jego życie. Jako dziecko Bunel nie rozumiał jeszcze relacji między kobietami, ale z upływem czasu odkrywał prawdę, co doprowadziło go do wewnętrznego załamania. Cierpiał też z powodu obojętności dorosłych na ten jego ból. Bunelowi brakowało również ojca: – Rozwód niekoniecznie pozbawia dziecka dwojga rodziców, którzy zazwyczaj na przemian się nim opiekują. Przede wszystkim nie zastąpi się ojca drugą kobietą. Doprowadza to nieubłaganie do zachwiania równowagi uczuciowej i emocjonalnej dziecka. Wszyscy psychiatrzy powinni potwierdzić, że zarówno ojciec jak i matka w sposób komplementarny powinni kształtować osobowość dziecka – wyznał i zaznaczył, że nigdy nie czuł „obecności ojca” a nierzadko bardzo jej potrzebował.

Będąc dzieckiem i nastolatkiem Bunel starał się „jak najsilniej opierać się na mężczyznach z jego otoczenia, którzy zajmowali w jego codzienności przesadne miejsce, czasami nawet niezdrowe”. Mimo że Jean-Dominique Bunel nie chciał ujawniać konsekwencji wychowania go przez lesbijki, to wyznał, że „całe jego dorosłe życie było naznaczone tym doświadczeniem”. Jego zdaniem, „nie było nigdy poważnych badań nad tym problemem, które przeprowadzono by w niepodważalnych naukowo warunkach i które objęłyby odpowiednią ilość osób”. Obawia się „że wielu mężczyzn i wiele kobiet wychowanych przez homoseksualistów nie otworzy się łatwo i uczciwie przed dziennikarzami na ten tak delikatny temat, bo bolesne jest opowiadania o cierpieniu, które chciano stłumić”.

– Gdyby dwie kobiety, które mnie wychowały, były zaślubione po przyjęciu proponowanego prawa przez rząd, to zaangażowałbym się w walkę i wniósł sprawę do Trybunału Europejskiego Praw Człowieka o pogwałcenie mojego prawa do posiadania ojca i matki – konkluduje stanowczo Bunel.

Tragedia Dominiqua zaczęła się kiedy ojciec opuścił dom. Postąpił tak, gdyż matka nawiązała romans z jedną z jego koleżanek. Obie kobiety zaczęły wychowywały troje dzieci. –To nie tabu homoseksualności sprawiało mi cierpienie, ale homorodzicielstwo – twierdzi Bunel.”

Homoseksualiści żądają równouprawnienia. Nie chodzi im jedynie o zalegalizowanie tzw. związków partnerskich, oni idą dalej:

1) Chcą legalizacji adopcji dzieci „przez rodziny jednopłciowe”, co jest niezgodne z wszelką etyką, ponieważ przeczy uwarunkowaniom biologicznym i skazuje dzieci z góry, bez ich świadomego wyboru, na taki nienaturalny model wychowania.

2) Chcą swobodnych zachowań na ulicał pod postacią całowania się, trzymania za rękę czy przytulania, a nawet organizowania obscenicznych korowodów, gdzie poprzebierani za kobiety i półnadzy mężczyźni narażają na ten widok innych ludzi w tym nasze dzieci. Na tego typu powszechne przyzwolenie społeczeństwa liczyć nie mogą. Muszą sobie zdawać sprawę z tego, że mimo pseudonaukowych ustaleń na podstawie głosowania, a nie przedstawiania naukowych argumentów przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatrów, orientacja homoseksualna jest taką samą dewiacją jak i inne dewiacje. Jednak z uwagi na to, że praktyki homoseksualne odbywają się za zgodą dorosłych ludzi nie można nikomu tego zabraniać, a tym samym nikt nie ma obowiązku tego popierać lub zezwalać na indoktrynacje dzieci. Homopropaganda jest nie tylko natarczywa, jest nieetyczna, sprzyja nietolerancji, ale przede wszystkim niebezpieczna dla uwarunkowanego biologicznie modelu rodziny!:

Molestowanie niewinnych dzieci! Quo Vadis świecie? Zamieniasz się w Sodomę i Gomorę!

Zobacz też:

Homoseksualizm u zwierząt i ludzi, czy można szukać analogii.

Homoseksualizm u zwierząt i ludzi, czy można szukać analogii

Dlaczego homoseksualizm został wykreślony z listy chorób psychicznych?

https://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych

Jednym z najczęściej używanych argumentów dowodzących normalności homoseksualizmu jest fakt wykreślenia go ze spisu chorób w 1973 roku przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne, a w konsekwencji także przez WHO. Dlaczego jednak stamtąd homoseksualizm zniknął?

Chyba najważniejszą informacją jest fakt, że homoseksualizm usunięto ze spisu chorób w wyniku głosowania. Naukowcy nie otrzymali rzetelnego raportu podsumowującego badania nad homoseksualizmem. Zamiast tego spotkania naukowców, członków APA były przerywane przez grupy aktywistów gejowskich rzucających emocjonalne oskarżenia ? porównujących psychiatrów z nazistami i zarzucających im prześladowania.

„Dzięki atmosferze farsy jeden epizod z dziejów współczesnej psychiatrii uzyskał legendarny status. W korespondencyjnym głosowaniu z roku 1974 członkowie Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego (APA) przegłosowali ? raczej niewielkim marginesem głosów ? usunięcie homoseksualizmu ze swego katalogu zaburzeń psychicznych. Głosowanie poprzedzone było szalonym, a czasem brutalnym lobbingiem: spotkania stowarzyszenia były szturmowane przez aktywistów Gay Lib (?). Podczas kongresu przemówił przebrany i zakryty kapturem „Dr Anonymous”, który zadeklarował, że jest gejem i zakomunikował, że ponad 200 innych członków APA też jest gejami, w ten sposób niejako grożąc ich ujawnieniem. ” (….)

#nauka #psychologia #dzieci #ciekawostki #swiat #rodzina

Comments are closed.