Moi Mili, Ze względu na…

Moi Mili, Ze względu na…

Moi Mili,

Ze względu na dobiegający końca rok 2018, pragnę życzyć Wam wszystkim zdrowia. Zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Zaraz potem życzę Wam szczęscia, pomyślności, pieniędzy, spełnienia marzeń, wybranków serca takich, jakich zawsze szukaliście. Żeby każda trudna dla Was chwila była łatwiejsza do zniesienia, żeby Wasze problemy były mniejsze i lżejsze i łatwiejsze do przebrnięcia.
Życzę Wam rodziny. Mężów, żon, rodziców, rodzeństwa, dziadków, dzieci, psa, kota czy chomika. Kogo chcecie. Chłopaków i dziewczyn.
Życzę Wam byście nie bali się realizować marzeń, bo choć marzenia nie przeminą to czas tak. W pewnym momencie go zabraknie; praca, dom, dzieci, zobowiązania dorosłego życia, pogoń za dobrobytem…Jeśli chcecie jechać do Rosji, Włoch, na Maderę czy do Kłodzka (nie, żeby w Kłodzku było coś złego. Piękne miasto) Jedźcie. Na weekend, na urlop zimowy, urlop letni, na majówkę.
Nie zawsze się ze wszystkimi zgadzamy; w rodzinie, w pracy, w szkole, wśród przyjaciół – a nawet tutaj. Życzę Wam ( i sobie, bo idealna to nie jestem) większej przyjemności z czerpania z rozmową z drugą stroną – wzajemnego uszanowania swoich poglądów i racji.
Życzę Wam pysznego jedzenia, awansów, mniej roboty, pracy marzeń, szybszego internetu, zdania egzaminów w sesji, obronienia prac dyplomowych, zdanych matur, udanych studniówek i imprez.
Życzę Wam by żadnego z Was nie spotkała krzywda, żeby żadnego z Waszych bliskich nie spotkała krzywda.
Życzę Wam by za rok wszyscy moglibyśmy powiedzieć: Wow! To był dobry rok!
Życzę Wam pieniędzy. Ułatwiają życie, pomagają w kłopotach. Życzę Wam kupionych domów i mieszkań. Życzę Wam zdanego prawa jazdy i bezpieczeństwa na drogach.
Życzę Wam dzieci, zwierzaków i wymarzonych samochdów.
Życzę Wam wspaniałej figury, wysprotowanego ciała, życzę Wam krągłości, a nawet fałd tłuszczyku jeżeli je lubicie lub nie chcecie się ich pozbywać.
Życzę Wam pięknego i ciepłego lata. Życzę Wam śniegu i pięknych krajobrazów. Życzę Wam mniej uszkodzonych słuchawek, wielu wyprzedaży i pysznych ciast.
Życzę Nam większego spokoju ducha i mniej ( a najlepiej wcale) cierpienia, stresu i zmartwień. Życzę Wam braku siwych włosów. Życzę Wam udanej pracy, szkoły czy studiów. Życzę Wam pysznego smalcu, kiełbasy, sałatki i soi.
Życzę Wam normalności i dobroci.
Niech 2019, będzie lepszy dla nas wszystkich pod każdym względem.

Pozdrawiam,
Magda

#rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #sylwester #sylwesterzwykopem #logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #wykop #2018 #nowyrok #2019 #jedzzwykopem #jedzenie #niewiemjaktootagowac #rodzice #rodzina #dzieci #podrozujzwykopem #podroze #nawzajemnie #milapani #szkola #pracbaza #praca #studbaza #studia #licbaza #polska #europa #swiat #itd

Comments are closed.