Garść ciekawostek z kalifatu,…

Garść ciekawostek z kalifatu,…

Garść ciekawostek z kalifatu, z kilku ostatnich dni.

——–

Kiedy Mesje Prezidą Makrą pozował do zdjęcia z półnagimi czarnoskórymi pokazującymi środkowy palec do aparatu, 200 francuskich funkcjonariuszy wzięło udział w ogromnej akcji na północy Francji. (Co, w TVN-nie mówili?! Niemożliwe!) Akcja była związana z podejrzeniami o wspieranie organizacji terrorystycznych przez mieszkającą tam społeczność szyickich muzułmanów.

U nas największa antyterrorystyczna akcja jaką można oglądać to pilnowanie dziadziów komunistów kopiących w barierki pod Sejmem.

Co kraj to obyczaj.

—-

Przywódcą muzułmańskiej społeczności w Australii został ponownie (po kilkunastu latach przerwy) wielki mufti Hilaly, który zasłynął z porównania kobiet, które nie noszą burki, do ,,odkrytego mięsa”, które prowokuje drapieżniki. Stwierdził również, że muzułmanie są bardziej australijscy niż anglosasi. I że generalnie mają większa prawa do tych terytoriów niż oni.

—-

W Iraku seria morderstw popełnionych na znanych kobietach, które podpadły radykałom. Modelka Tara Fares miała prawie 3 miliony widzów na instagramie. W czwartek znaleziono ją podziurawioną przez kule. Kilka tygodni temu inna znana Irakijka o liberalnych poglądach została znaleziona martwa, oficjalnie z powodu przedawkowania narkotyków ale okoliczności jej śmierci wywołały w Iraku duże kontrowersje. Kolejna znana w Iraku kobieta została znaleziona martwa tydzień później. We wtorek w samochodzie zastrzelona została znana aktywistka. Tymczasem była miss właśnie poinformowała, że dostała już informację: ,,Ty będziesz następna”.

——

W Wielkiej Brytanii dziennikarze ,,Daily Mail” wytropili islamskich radykałów, którzy posługują się 13-letnimi dziećmi do sprzedawania broszur, w których społeczeństwa Zachodu są porównywane do zwierząt. Przewodniczący grupy, Hizb ut-Tahrir, domaga się wprowadzenia prawa Szariatu. Działacze grupy próbują na masową skalę rozpowszechnić pogląd, że samobójcze ataki terrorystyczne są koniecznością, a kobiety chodzące bez burki zostaną ukarane. Przekonują również, że demokracja to zgnilizna, którą trzeba zastąpić radykalnym prawem Szariatu. Proponuję wysłać do nich bojówki KOD-u.

——-

Holenderska policja aresztowała 7 muzułmanów i udaremniła planowany zamach terrorystyczny z użyciem ogromnej ilości materiałów wybuchowych, które zostały zabezpieczone.

——

W Australii trwa proces Mohameda Kamera Nizamdeena, oskarżonego o szczegółowe zaplanowanie zamachu na premiera Australii. Rodzina oskarżonego przekonuje, że to niemożliwe i że został wrobiony, bo to dobry muzułmanin i na imprezach naśladuje Elvisa.

Nie wiem jak was, mnie przekonali.

——

W Szwecji opublikowano raport, z którego wynika, że przemoc w szkołach wzrosła w ostatnich kilku latach o… PONAD 100%.

Nie doszukujcie się jakichś ksenofobicznych uzasadnień takiego stanu rzeczy, po prostu w Polsce łamana jest Konstytucja, więc szwedzkie dzieci robią się nerwowe. Cała filozofia.

—–

Gazeta ,,Goteborgs Posten” zorganizowała wśród szwedzkich przedszkoli ankietę z pytaniem, czy dziewczynki w Szwecji powinny być zmuszane do noszenia hidżabu.

60% ankietowanych odpowiedziało, że… tak.

Gazeta tłumaczy, że to wynika z presji ze strony rodziców. PRacownicy przedszkoli boją się im narażać, wiec wolą chodzić na ustępstwa.

—–

65-letnia Szwedka została skazana na 3 miesiące więzienia za… 8 wpisów na Facebooku, między 2016 a 2017 rokiem. Kobieta krytykowała islam i politykę migracyjną.

Gdybym był Szwedem, siedziałbym teraz w więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Głosujcie na Platformę, piesków Angeli i Brukseli, a będziecie siedzieć za lajki na fejsie.

źródło:Raz prozą, raz rymem – walczymy z propagandowym reżimem

#europa #swiat #4konserwy #bekazpodludzi #neuropa #polska #wydarzenia #islam #imigranci #polityka

Comments are closed.