Anonimowy urzędnik: jestem…

Anonimowy urzędnik: jestem…

Anonimowy urzędnik: jestem częścią oporu wewnątrz administracji Trumpa

https://www.wykop.pl/link/4513853/anonimowy-urzednik-jestem-czescia-oporu-wewnatrz-administracji-trumpa/

„Mimo że (Trump – red.) został wybrany z ramienia partii Republikańskiej, to wykazuje niewielkie podobieństwo do ideałów od dawna promowanych przez konserwatystów: wolne umysły, wolne rynki i wolni ludzie” – pisze twórca listu przedstawiający się jako op-ed.

Bob Woodward – „Fear: Trump in the White House”

Współpracownicy Donalda Trumpa z dnia na dzień coraz bardziej przerażeni są jego ignorancją i skłonnością do kłamstw – czytamy. Szef personelu Białego Domu John Kelly nazywa go „idiotą” i „stukniętym” – pisze Woodward. Sekretarz ds. obrony James Mattis opisuje prezydenta jako „człowieka o rozumie piątoklasisty”. Były prawnik Trumpa John Dowd mówi o nim per „p*******ny kłamca”, który „skończy w stroju więziennym”.

„To idiota. Nie ma sensu przekonywać go do czegokolwiek. Znaleźliśmy się w wariatkowie. Nie mam pojęcia, co my tu wszyscy robimy. To najgorsza praca pod słońcem” – to kolejny cytat z Kelly’ego.

————————

Polecam listę Stupid Watergate

A scandal that we’ve been referring to as ‚Stupid Watergate’, because it has all the potential consequences of Watergate but everyone involved is REALLY stupid

pokaż spoiler #swiat #usa #polityka #neuropa #stupidwatergate #trump

Comments are closed.