A oto jak zbanowany…

A oto jak zbanowany…

A oto jak zbanowany użytkownik wykop.pl w #banhammer sobie poczyna.

@Watchdog_Polska może to coś dla was?

Dariusz Matecki z umowy o pracę i ze zleceń w 2018 roku zarobił 145 tys. zł, ale nie zamierza informować podatników kto dokładnie i jaką kwotę mu zapłacił.

To Matecki, jak ujawniłem kręcił hejt w necie na Rafał Trzaskowski za pieniądze Ministerstwo Sprawiedliwości w trakcie trwającej kampanii wyborczej. Matecki wykorzystał kilkadziesiąt fanpejdży na Facebooku z dość egzotycznymi nazwami do kolportowania hejtu i oszczerstw nt kandydata Platformy za pomocą fałszywego zasięgu i pchał w net materiały kandydata PIS. W tym samym czasie był zatrudniony u Patryk Jaki nie jako referent od wprowadzania danych ale osoba w istocie pracująca dla sztabu wyborczego Patryka Jakiego. Matecki jeszcze długo po ujawnieniu tego faktu zaprzeczał, ale ostatecznie wsypał go inny pracownik Ministerstwa – Jan Kanthak (tu : https://www.tvn24.pl/wideo/magazyny/czesc-druga,1760692.html?playlist_id=12736, od 0:50 sek).

Zrobili to tak siermiężnie, że nie dało się tego uratować i odesłali Mateckiego do Szczecina. Pisałem już kilkukrotnie – proceder który uprawia Matecki to regularny, frustracki prawicowy hejt, antysemityzm, rasizm, seksizm i skrajny nacjonalizm. Wstydził się tego tak bardzo, że na czas kampanii w Szczecinie wyłączył swoją stronę internetową. Wszystko wciąż jest w jego filmikach w sieci, na rosyjskim portalu VKontakte i stronach które prowadzi. Dlatego został radnym Prawo i Sprawiedliwość.

http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,24354924,oswiadczenia-nie-majatkowe-radnych-nie-podajemy-kto-nam.html

Źródło:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2384383924936664&id=1381038478604552

#bekazprawakow #neuropa #polska #swiat

Comments are closed.