Wiecie, za co lubię TwoKinds?…

Wiecie, za co lubię TwoKinds?…

Wiecie, za co lubię TwoKinds? Za odzwierciedlenie rzeczywistości w tym komiksie internetowym.

W tym świecie jest… som trzy rasy.
Pierwsza z nich to ludzie, a właściwie karykatury ludzi. Wysocy, bladzi, najbardziej rozwinięci technologicznie, chcący dominować nad każdym. [Tylko u nich istnieje system szlachty]() . W ich polityce znaczną władzę posiadają Templariusze , niegdyś gildia magiczna . Odpowiadają w pewnym stopniu za zło wyrządzone w ich świecie.
Druga to zwierzęta, przydzielone do plemion, używające prymitywnych narzędzi, najbardziej chorowici ze wszystkich. Są wykorzystywani przez białych jako niewolnicy. Nie są w stanie powstrzymać się od zachowań seksualnych, zresztą łatwo jest ich podniecić …(Trzeci panel.)
Trzecią są ni to ludzie, ni zwierzęta, żyjący na odizolowanej od świata wyspie. Żyją w ścisłej hierarchii, ich życie opiera się na tradycji, honorze, szacunku do starszych i wyższych rangą. Do bladeuszy niby negatywnie nastawieni, ale łatwo dają się im podporządkować ze względu na ich rozwój .

pokaż spoiler Są jeszcze inne rasy, takie jak smoki, mające tak naprawdę wyjebane na wszystko, ale nie są one tak istotne.

Pierwsza i druga rasa toczą ze sobą wojnę, z czego ci drudzy są mimo wszystko bardziej natarczywi i agresywni.
Na tej wojnie zależy pewnemu księciu , należącego do tej gorszej rasy, który mimo wszystko zachowuje się jak ludzie i nawet dobrze z nimi się porozumiewa. Znacie może kogoś wysoko postawionego, komu zależy na konflikcie ?…

A, jeszcze coś. Spójrzcie na tą scenę, na drugi panel od góry. Ludzie przybyli do Keidran (bo tak się te zwierzęta nazywają) przed trzystoma laty , a tu ktoś uratował ich od śmierci głodowej .

Kiedy wkurza mnie cenzura,
Bo życie to zwykła bzdura,
Lubię cupnąć przed ekranem
I wieczorem, i nad ranem,
Przesiaduję na Keenspocie
Będąc po wpierdolkę w błocie.
Tom w bawełnę nie owija,
Ze swym dziełem się nie zwija…

Tia, to by było na tyle.
Jak na razie.

#twokinds #furry #pasta #soros #swiat #masoneria

Comments are closed.